KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12771466
nr 1277 1466
Stig Borglind
(1892-1965), Sverige
Etsningar, 2 st, Fåglar. Signerad. Motivet: 35x27 cm
Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:25:16
350 kr